Goldwell – idealne kosmetyki dla mężczyzny

Goldwell – idealne kosmetyki dla mężczyzny

Coraz częściej firmy produkujące profesjonalne kosmetyki do stylizacji włosów prezentują w swoich kolekcjach także preparaty przeznaczone do pielęgnacji włosów mężczyzn. Nic dziwnego, we współczesnym świecie, także panowie pragną w pełni zadbać o swój wygląd, czego nieodłącznym elementem jest idealnie ułożona fryzura. Specjaliści marki Goldwell wyszli więc naprzeciwko oczekiwaniom mężczyzn, którzy pragną w profesjonalny sposób zadbać o swoją stylizację, przygotowując kosmetyki idealnie dostosowane do struktury męskich pasm.

Podstawowa pielęgnacja
Panowie, w odróżnieniu od kobiet, stawiają nacisk przede wszystkim na praktyczne kosmetyki, dlatego też firma Goldwell stworzyła zestaw pielęgnacyjny Dualsenses For Men, w skład którego wchodzi innowacyjna kąpiel oczyszczająca zarówno włosy, jak i całe ciało., a także innowacyjny żel odżywiająco-stylizacyjny. Żel oczyszczający, dzięki wzbogaconej formule dogłębnie nawilża włosy, skórę głowy i ciało. Z pewnością przypadnie on do gustu praktycznym mężczyznom, którzy pragną szybkiej, ale jednocześnie dogłębnej regeneracji. Uzupełnieniem pielęgnacji jest żel stylizacyjny Goldwell Dualsenses For Men Styling Power, który pomaga szybko wystylizować i zregenerować pasma. Dzięki składnikom takim jak kofeina, guarana i mentol, zapewnia ekspresowy efekt pobudzenia i odświeżenia.

Wystylizuj się!
Po porannym prysznicu i odżywieniu włosów warto zająć się ich profesjonalną stylizacją. W tym sezonie ponownie modne będą podgolone boki z uniesionymi do góry pozostałymi partiami włosów, włosy w artystycznym nieładzie (bez względu na ich długość), zaznaczone loki, a także włosy sterczące do góry lub zaczesane do tyłu. Aby jednak uzyskać taki efekt należy użyć odpowiednich kosmetyków, które nie tylko pomogą nam wystylizować włosy, ale także zadbają o pasma i zabezpieczą je przed wpływem czynników zewnętrznych. Suchy wosk stylizacyjny Goldwell Dualsenses For Men Dry Styling Wax, dzięki technologi Instant Microfluid zapewnia efekt idealnego utrwalenia włosów, bez efektu sklejonych włosów. Dzięki niemu włosy będą idealnie utwalone, ale zachowają efekt naturalnego połysku. Mężczyźni którzy pragną nadać swoim włosom idealnej tekstury powinni przyjrzeć się bliżej paście matującej Goldwell Dualsenses For Men Texture Cream Paste, która umożliwia modelowanie włosów przez dłuższy czas od jej nałożenia, co umożliwia kreowanie wymyślnych stylizacji. Panowie, którzy pragnąuzyskać efekt błyszczących włosów powinni zwrócić uwagę na żel do włosów Goldwell Dualsenses For Men Power Gel, który nie tylko wzmocni wytrzymałość włosów, ale także silnie je utrwali, nabłyszczy oraz zabezpieczy przed wysuszeniem. Wszystko to dzięki zawartemu w nim kompleksowi kofeinowo-guaranowemu.

Jak więc widać, dzięki profesjonalnym kosmetykom Goldwell każdy mężczyzna może stworzyć idealny look każdego dnia.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *