W pogoni za najnowszą technologią

W pogoni za najnowszą technologią
Jeśli myślisz o założeniu działalności, lub jeśli już taką posiadasz, warto zaprzyjaźnić się z systemem MicrosofT dynamics 365 poznań. Już tłumaczę dlaczego.
Jest to nowoczesny system, który modyfikujesz tak, by spełniał wszystkie Twoje oczekiwania. Wraz z rozwojem firmy, dodajesz do niego kolejne aplikacje, które pomogą Ci usprawnić prace poszczególnych działów w przedsiębiorstwie. Warto na początku zaznaczyć, że system ten sprawdzi się zarówno kiedy masz dwóch, pięciu czy stu parowników. Im jest ich więcej, tym posiadanie systemu Microsoft dynamics 365 poznań wydaje się konieczne. Działa on na siedmiu podstawowych polach, oto one:
Dynamisc 365 for Sales – dąży do zwiększenia dochodowości i zysków. Do tej opcji należą między innymi: zintegrowane katalogi, rozbudowana analityka, automatyczne tworzenie ofert sprzedaży, biblioteki materiałów sprzedażowych i marketingowych, kampanie marketingowe.
Dynamisc 365 for Customer Service – wszelkie kwestie, które mają zoptymalizować kontakt z klientem, ułatwiają poznanie go i jego potrzeb, dzięki temu możemy przedstawić mu spersonalizowaną ofertę: bazy klientów wraz ze szczegółowymi informacjami na ich temat, pulpity samoobsługowe, workflow, analiza i raporty dotyczące świadczonych usług, planowanie działań.
Dynamisc 365 for Operations – odnosi się do: produkcji, projektowania, finansów, magazynów, logistyki, kadr i przepływu informacji pomiędzy pracownikami.
Dynamisc 365 for Field service – planowanie usług terenowych, odpowiednie narzędzia dla pracowników mobilnych, mapa zgłoszeń i konieczne aktualizacje, zarządzanie zapasami, zautomatyzowane kalendarze i plany wizyt.
Dynamisc 365 for Project Service Automation – ta opcja obejmuje: kosztorysy, szablony optymalizacja pracy konsultantów, faktury, współpraca z systemami finansowymi w firmie.
Dynamisc 365 for Marketing – są to wszelkie działania marketingowe, które mają zwiększyć sprzedaż
Dynamisc 365 for Customer Insights – pomaga stworzyć dla klienta spersonalizowaną ofertę, dzięki informacjom, które gromadzi na jego temat.
System Microsoft dynamics 365 poznań znacznie ułatwi Ci zarządzanie firmą, a wszelkie niezbędne infrmacje na jego temat znajdziesz na stronie Integris.pl.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *